Śmietnik dla dzieci

Chcesz nauczyć dziecko dbania o porządek? Zachęć je do tego poprzez zabawę oraz przyjazne dla najmłodszych kosze na śmieci. W naszej ofercie znajdziesz piękne, starannie wykonane i co najważniejsze — solidne śmietniki, które skłonią Twoją pociechę do zachowania czystości. Pojemniki na odpady dla dzieci w kształcie misia lub pingwina będą wspaniałym uzupełnieniem placu zabaw, parku albo zielonych terenów przy przedszkolu lub szkole. Tworząc kolorowe kosze na śmieci, obalamy mit o brzydkich, nieestetycznych kubłach i wprowadzamy do przestrzeni publicznej więcej kolorów.

Kosz na śmieci dla dzieci

Śmietnik w kształcie pingwina lub misia zachęca najmłodszych do umieszczania odpadów tam, gdzie ich miejsce, czyli w koszu. Aby dodatkowo uatrakcyjnić proces sprzątania, każdy z prezentowanych produktów możemy wyposażyć w komunikator dźwiękowy. Dzięki temu po wrzuceniu do środka papierka, czy ogryzka sympatyczne zwierzę podziękuje dziecku za umieszczenie w środku śmiecia. Od teraz sprzątanie będzie nie tylko koniecznością, ale również doskonałą zabawą dla każdego!

Kolorowe śmietniki dla dzieci do szkół i przedszkoli

Dbania o czystość należy uczyć już od najmłodszych lat, aby weszło w nawyk. Z tego względu postanowiliśmy zaprojektować, a następnie stworzyć kosze na śmieci, dzięki którym podniesie i wrzucenie do pojemnika papierka po batonie, kartonika po soku czy ogryzka będzie ciekawym wyzwaniem, którego najmłodsi podejmą się z prawdziwym zaangażowaniem. Solidne śmietniki są odporne na uderzenia, pękanie, jak również wysoką temperaturę — na pewno przetrwają kontakt z najmłodszymi.

Zamów kosze na śmieci dla dzieci — zadbaj o ekologię wraz z Twoimi podopiecznymi

Nasze śmietniki dla dzieci można na stałe przytwierdzić do podłoża. Dzięki temu 90-litrowe pojemniki na odpady są stabilnie osadzone na gruncie, a Ty masz gwarancję, że nie przewrócą się na żadnego malucha. Ciekawy design, idealnie pasujący do stref rozrywki i wypoczynku, gdzie stanowi dodatkowe urozmaicenie przestrzeni, doskonale wpisując się w trend dbania o środowisko.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i masz pytania — zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.