kosz edukacyjny pingwin z komunikatorem dźwiękowym

Idealny kosz dla szkół podstawowych, przedszkoli, żłobków czy na place zabaw.

O NAS

Jak działa kosz edukacyjny?

Chcesz nauczyć dziecko dbania o porządek? Zachęć je do tego poprzez zabawę oraz przyjazne dla najmłodszych kosze na śmieci. W naszej ofercie znajdziesz piękne, starannie wykonane i co najważniejsze — solidne śmietniki, które skłonią Twoją pociechę do zachowania czystości. Pojemniki na odpady dla dzieci w kształcie misia lub pingwina, czy kredki będą wspaniałym uzupełnieniem placu zabaw, parku albo zielonych terenów przy przedszkolu lub szkole. Tworząc kolorowe kosze na śmieci, obalamy mit o brzydkich, nieestetycznych kubłach i wprowadzamy do przestrzeni publicznej więcej kolorów.

Kolorowe śmietniki dla dzieci do szkół i przedszkoli

Dbania o czystość należy uczyć już od najmłodszych lat, aby weszło w nawyk. Z tego względu postanowiliśmy zaprojektować, a następnie stworzyć kosze na śmieci- takie jak pojemnik edukacyjny Pingwin, dzięki którym podniesie i wrzucenie do pojemnika papierka po batonie, kartonika po soku czy ogryzka będzie ciekawym wyzwaniem, którego najmłodsi podejmą się z prawdziwym zaangażowaniem. Solidne śmietniki są odporne na uderzenia, pękanie, jak również wysoką temperaturę — na pewno przetrwają kontakt z najmłodszymi.

Kosz dla dzieci kredka, pingwin i miś

Śmietnik w kształcie pingwina lub misia, czy kredki zachęca najmłodszych do umieszczania odpadów tam, gdzie ich miejsce, czyli w koszu. . Od teraz sprzątanie będzie nie tylko koniecznością, ale również doskonałą zabawą dla każdego!