NASZE

Katalogi

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami pojemników półpodziemnych, pojemników podziemnych,  koszy ulicznych, pojemników dla dzieci, pojemników na elektrośmieci, na niedopałki oraz rozwiązań Smart City - w tym solarny pojemnik kompaktujący.

Nasze rozwiązania Smart City  obejmują zaawansowane technologie, takie jak czujniki zapełnienia, kontrola dostępu do pojemników, wewnątrzzakładowy system zarządzania odpadami oraz wiele innych innowacyjnych rozwiązań.

Nasze inteligentne czujniki zapełnienia umożliwiają monitorowanie i optymalizację poziomu wypełnienia pojemników, minimalizując niepotrzebne kursy odbioru. Kontrola dostępu do pojemników gwarantuje, że korzystają z nich jedynie uprawnione osoby, eliminując przypadkowe lub nielegalne usuwanie odpadów.

W ramach wewnątrzzakładowego systemu zarządzania odpadami oferujemy kompleksowe rozwiązania, umożliwiające skuteczną organizację gospodarki odpadami wewnątrz firm i instytucji. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie, planowanie i optymalizacja procesów związanych z odpadami.

Nasi eksperci skonstruowali także innowacyjne pojemniki półpodziemne oraz podziemne na odpady, które doskonale sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, pozwalając na estetyczne i efektywne zarządzanie odpadami.

Nasze pojemniki edukacyjne dla dzieci to nie tylko sposób na naukę dbania o środowisko, ale także interaktywne doświadczenie. Wyposażone w komunikatory głosowe, te pojemniki nie tylko zachęcają najmłodszych do utrzymania porządku, ale również edukują o zasadach segregacji odpadów w sposób atrakcyjny i przystępny.