naziemne pojemniki na odpady

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą pojemników naziemnych na odpady - nowoczesnych i praktycznych.

NAZIEMNE

Pojemniki naziemne i kosze uliczne

ZBin flex
ZBin flex
kosze do segregacji vbin
Kosze do segregacji VBin
kosz na elektrośmieci
Kosz na elektrośmieci E-BIN
solarny pojemnik kompaktujący
Solarny pojemnik kompaktujący
stacja zbiórki elektroodpadów
Stacja do zbiórki elektroodpadów
kosz na śmieci kredka
Kosz na śmieci do segregacji Kredka
pojemnik 1100l
Kontenery 1100l na kółkach
pojemniki 120l 240l
Pojemniki na kółkach 120l i 240l
pojemniki dzwon na segregrację
Pojemniki typu dzwon na segregację
pojemnik edukacyjny pingwin
Pojemnik edukacyjny Pinwin
stacje do segregacji zewnętrznej
Stacje do segregacji zewnętrzne
kosze z pedałem
Kosze na śmieci z pedałem
Koszopopielnica z ankietą
Kosz na niedopałki z ankietą
automat kaucyjny na puszki i butelki
Automat kaucyjny- butelkomat
metalowe kontenery naziemne
Pojemniki naziemne metalowe
Generowanie różnego rodzaju odpadów jest jednym z największych wyzwań, z jakimi mierzy się współczesny świat. Codziennie wyrzucamy opakowania po żywności, jednorazowe torebki foliowe, zużyte ręczniki papierowe, kartony, resztki pożywienia, zniszczone przedmioty codziennego użytku i mnóstwo innych śmieci. To bardzo ważne, aby pozbywać się ich w mądry sposób, czyli w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów naziemnych, w tym także ulicznych koszy na śmieci, które pozwolą zadbać o czystość na terenie osiedla, parku czy w centrum miasta. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy!

Śmietnik uliczny, czyli skuteczny sposób na czystość dookoła nas

Gdyby nie kosze uliczne, różnego rodzaju odpady zalegałyby na ulicach i chodnikach, zanieczyszczając środowisko naturalne oraz zagrażając zwierzętom. Każdego dnia wyrzucamy niepotrzebne paragony, butelki po napojach, opakowania po żywności, papierki, niedopałki po papierosach oraz wiele innych śmieci, których miejsce jest w specjalnych pojemnikach, a nie na trawniku. Aby kompleksowo zadbać o czyste i komfortowe warunki na terenie osiedla bądź obiektu użyteczności publicznej, należy zapewnić odpowiednie pojemniki do składowania śmieci. W ofercie producenta znajdziesz zarówno uliczne śmietniki, jak i kontenery na kółkach, stacje do segregacji czy kosze na psie odchody. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami!

Kosze na śmieci zewnętrzne: naziemne pojemniki na odpady

Oferujemy między innymi łatwe w obsłudze i opróżnianiu kontenery na kółkach, które znajdują zastosowanie między innymi na terenach osiedli mieszkaniowych. Dzięki mobilności z łatwością można składować je pod wiatą śmietnikową, a podczas odbioru wyprowadzić spod zadaszenia bez użycia dużych nakładów siły. Polecamy także kosz uliczny w wielu wariantach o zróżnicowanym wzornictwie. Przygotowaliśmy różne propozycje z myślą o parkach, przedszkolach, terenach publicznych i miejscach, w których istotna jest estetyka otoczenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta!