stacja do zbiórki elektroodpadów

Odkryj naszą stację do zbiórki elektroodpadów - doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą aktywnie wspierać recykling i dbać o naszą planetę!

NAZIEMNE

Stacja zbiórki elektroodpadów

Stacja do zbiórki elektroodpadów została stworzona w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów. Jest to pojemnik przeznaczony do zbiórki elektrośmieci takich jak: baterie, żarówki, smartfony, tonery, płyty CD i DVD. Dodatkowo stacja ma funkcję reklamową, informacyjną, można umieścić dwa duże plakaty, które można wymieniać zgodnie z zapotrzebowaniem.

Standardowe wymiary pojemnika to wysokość 2000 mm, szerokość 1160 mm, głębokość 300 mm. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy dopasować wymiary do zapotrzebowania.

 

Co nas wyróżnia:

  • wrzuty na odpady są z dwóch stron stacji – możesz ją ustawić jak chcesz;
  • konstukcja wykonana jest z 3 mm odpornej na korozję stali;
  • wewnętrzne pojemniki zabezpieczone są polietylenowym wkładem przed korozją;
  • plakaty reklamowe umieszczne są z dwóch stron;
  • możemy dopasować stacje do Twoich potrzeb.

Pojemnik wykonany jest z wysokogatunkowej stali galwanizowanej lub stali nierdzewnej, malowanej proszkowo. W gablotach umieszczone są szyby wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego.

Standardowo stacja wyposażona jest w siedem pojemników, każdy o pojemności 30 litrów, z wrzutami po obu stronach stacji.

Wrzuty do stacji zbioru elektroodpadów są na wysokości 160-170 cm, przy czym istnieje możliwość dodania wrzutu dla dzieci i  osób niepełnosprawnych na wysokości 90 cm.

Poproś o ofertę

Chcesz zostać naszym dystrybutorem? Potrzebujesz spersonalizowanego produktu? Złóż zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!