Kosze do segregacji V-BIN

Estetyczne i solidne kosze do segregacji dla biur i instytucji publicznych

NAZIEMNE

VBin kosze do segregacji

VBin pojemniki z możliwością personalizacji, idealne dla Twojego wnętrzna. Są to wykonane z trwałego plastiku kosze do segregacji wewnętrzej, funkcjonale i estetyczne rozwiązanie. Pojemność 80 litrów.

Oznakowanie pojemników: Kazdy pojemnik oznakowany jest odpowiednim kolorem i opisem. Standardowo mamy w ofercie pojemniki oznaczone kolorem czarnym, zielonym, niebieskim, żółtym i brązowym.

Klapki wrzutowe: Dodatkowo pojemniki mogą byś wyposażone w kolorowe klapki wrzutowe: czarne na śmieci zmieszne, niebieskie na papier, żółte na plastik, zielone na szkło, brązowe na bio.

Idealne dopasowanie: Worek jednorazowy na odpady umieszcza się w pojemniku w prosty sposób.

Odpowietrznik: Worek nie blokuje się podczas opróżniania.

Z albo bez: Pojemnik może, ale nie musi być wyposażony w dodatką klapkę, bez niej jest równie elegancki. Przeznaczenie pojemnika łatwo zmienić, wystarczy zmienić jego oznakowanie.

Tabliczka z opisem: Potrzebujesz więcej informacji na pojemnikach, zamów specjalnie montowane tabliczki.

Wersja dla dzieci: Zaprojektujemy Twoje pojemniki tak, jak chcesz. Może to być wersja dla dzieci, albo może dla dorosłych. Powiedz nam co chcesz, a my zrealizujemy Twój projekt.

Poproś o ofertę

Chcesz włączyć takie kosze do oferty swojego sklepu? Potrzebujesz ilości hurtowej? Złóż zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!