Kosz na niedopałki z ankietą

Zapoznaj się z naszym innowacyjnym koszem na niedopałki papierosów z wbudowaną ankietą, Możesz uczestniczyć w kreowaniu przestrzeni publicznej. Wspólnie dbajmy o czyste otoczenie.

NAZIEMNE

Kosz na niedopałki z ankietą BB

Kosz na niedopałki z ankietą posiada łatwo wymienialną tabliczkę z pytaniem. Zadaj pytanie za pomocą magnetycznych liter, napisz markerem suchościeralnym lub wydrukuj nasz szablon pytań.

  • System głosowania zachęca do korzystania z popielniczki; użytkownicy głosują, po prostu wrzucając niedopałek papierosa do jednego z dwóch koszy. Czarny aluminiowy panel maskuje ślady po tytoniu.
  • Popielniczka jest zabezpieczona dwoma wysokiej jakości zamkami.
  • Po odblokowaniu pojemniki można wyjąć w celu opróżnienia jedną ręką, a pytanie można zmienić lub zaktualizować.
  • Kosz można zamontować na słupie za pomocą dostarczonego mocowania, a nawet bezpośrednio na ścianie. 
  • Kosz na niedopałki posiada antykorozyjną powłokę, a wszystkie łączenia i  ostre krawędzie są spawane, szlifowane i zaokrąglone, co zmniejsza obszary, w których może tworzyć się rdza.
  • Szkło jest klejone, co sprawia, że bardzo trudno jest je stłuc. Opakowanie jest wykonane z tektury pochodzącej z recyklingu i w 100% nadaje się do recyklingu.

Dlaczego potrzebny kosz na niedopałki?

Kosz na niedopałki, jak nazwa wskazuje, przeznaczony jest do zbiórki niedopałków papierosów (tzw. pety). Dlaczego taki kosz jest potrzebny? Niedopałki są lekkimi odpadami, dlatego z  powodu wiatru czy deszczu często trafiają do ziemi i do wód poprzez kanalizacje.

Filtry w papierosach wykonane są z octanu celulozy, który jest tworzywem sztucznym i nie ulega biodegradacji. W niedopałku papierosa znajdziemy również resztki tytoniu, papieru i samego filtra, który jest toksyczny dla środowiska. Niedopałki są niebezpieczne dla środowiska oraz dla zwierząt, które mogą je pomylić z pożywieniem.

Ciekawy, angażujący kosz na niedopałki pomaga władzom miast i gmin w radzeniu sobie z narastającym problemem. Każdy kosz na niedopałki z ankietą prezentuje pytanie i dwie odpowiedzi, a palacze głosują, kiedy wkładają niedopałek papierosa w szczelinę pod preferowaną odpowiedzią. Śmieci układają się w dwie kolumny za przezroczystym szklanym frontem, pokazując, która odpowiedź jest bardziej popularna.

Właściciel kosza może łatwo zmienić pytanie do głosowania, które mogą być zabawne, aktualne, prowokujące – wszystko, co działa na odbiorców.

Badania pokazują, że niedopałki papierosów konsekwentnie są najczęściej zbieranym odpadem podczas sprzątania plaż i ulic.

Palacze uważają, że kosze do głosowania są o wiele bardziej atrakcyjne niż alternatywne popielniczki i o wiele częściej z nich korzystają. Niezależna ocena wykazała, że kosz na głosy zmniejsza ilość odpadów niedopałków o 46%.

A co można zrobić z niedopałkami papierosów? Możesz o tym przeczytać tutaj.

Poproś o ofertę

Chcesz włączyć takie kosze do oferty swojego sklepu? Potrzebujesz ilości hurtowej? Złóż zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!