NAZIEMNE

Kosz na psie odchody Karo

Kosz na psie odchody Karo o pojemności 35 litrów z pojemnikiem na worki świetnie się sprawdzi wszędzie tam, gdzie wyprowadza się psy na spacer.

Wymiary: wysokość 95 cm, szerwokość 43 cm, pojemność 35 litrów.

Kosz na odchody wyposażony w słupek z kotwą za pośrednictwem, której łatwo przytwierdzić go do trwale do podłoża.

Zdajemy sobie sprawę, że kosz na psie odchody staje się niezbędnym elementem wyposażenia miejskiego. Biorąc pod uwagę to, jak różne mogą być potrzeby w zakresie koszy, staramy się ciągle poszerzać naszą ofertę. Zależy Ci na innym kolorze lub oznakowaniu w innym języku? Chętnie dla Ciebie wykonamy!

Nasz kosz produkowany jest w Polsce i zgodne z normami europejskimi.

Produkty wykonane ze stali malowanej proszkowo posiadają 2 lata gwarancji.

Pojemniki na psie ochody powinny być obecne na każdej ulicy, w parkach i we wszystkich innych miejscach, gdzie można spotkać osoby spacerujące z psami. To ważne, aby były widoczne w przestrzeni miejsckiej i zachęcały swoim wyglądem do wyrzucania odpadów. Powinny także zawsze być wyposażone w worki na odchody, a także i w rękawiczki. Kosze na śmieci zawsze powinny być schludne i czyste oraz w dobrym stanie technicznym. Nasza firma oprócz sprzedaży pojemników zapewnia także ich serwis. Orgnizujemy całośc procesu, od zakupu, poprzez montaż, serwis a także utylizację uszkodzonych lub zużytych koszy na odpady. Kosze na psie odchody są stosunkowo nowym produktem dostępnym na polskim rynku. Jeszcze 10 lat temu mało kto o nich słyszał, a jeszcze mniej osób było skonnych z nich korzystać. Teraz sytuacja jest bardzo dynamiczna, a sprzątanie po psie staje się faktem. Niemile widziani są właściciele czworonogów, którzy po nich nie sprzątają. Tłumaczą się wtedy oczywiście, że jak nie ma pojemników na psie odchody, to nie będą sprzątyać. Oczywiści mogą korzystać z innych śmietników ogólnie dostępnych, ale nie zachęca to do sprzątania. Tylko ładne i oryginalne kosze na odchody potrafią skutecznie zachęcic właścicieli psów do sprzątania.