NAZIEMNE

Kosz uliczny betonowy

Kosz uliczny betonowy o pojemności 40 l B2.

Kosz uliczny betonowy wykonany został z betonu płukanego o klasie betonu B25. Wewnątrz śmietnika znajduje się metalowy, ognioodporny wkład.

Wymiary: wysokość – 60 cm; szerokość – 61 cm, waga 170 kg

Kosz uliczny z betonu stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie na kosze na śmieci dla miast i wsi. Jest to bardzo trwały kosz na odpady, który oprze się waldalizmowi. Kosz uliczny ma ciekawy designerski kształt w pełni odpowiedający zapotrzebowaniom Betonowy pojemnk na śmieci może być wyprodukowany w pięciu różnych, estetycznych wzorach, które łatwo można dopasować do otoczenia. Wszystkie wzory są naturalne i bardzo ładne. Nasz produkt można spotkać w wielu miastach i miasteczkach. Zbieranie śmieci na ulicach stanowi duże wyzwanie, gdyż trudno jest wprowadzić skuteczną segregację. W przyapdku postawienie całego zestawu koszy ulicznych do segregacji mogłby to zająć dużo cennego miejsca, a także stanowić wyzwanie dla firmy wywozowej. Nie zawsze też mieszkańcy bądź turyści segregują odpady na ulicach i bardzo trudno jest ich do tego zmobilizować.
 
Generowanie różnego rodzaju odpadów jest jednym z największych wyzwań, z jakimi mierzy się współczesny świat. Codziennie wyrzucamy opakowania po żywności, jednorazowe torebki foliowe, zużyte ręczniki papierowe, kartony, resztki pożywienia, zniszczone przedmioty codziennego użytku i mnóstwo innych śmieci. To bardzo ważne, aby pozbywać się ich w mądry sposób, czyli w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów naziemnych, w tym także ulicznych koszy na śmieci, które pozwolą zadbać o czystość na terenie osiedla, parku czy w centrum miasta. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy!