Są fantastycznym rozwiązaniem dla przestrzeni, które pragną w ekonomiczny i bardzo praktyczny sposób wykorzystać powierzchnię użytkową. Podziemne pojemniki na śmieci pozwalają większą część zbiornika ukryć pod powierzchnią gruntu, dzięki czemu oczom użytkowników ukazuje się jedynie ich estetyczne, atrakcyjne i niewielkie w swych rozmiarach wykończenie. Takie rozwiązania oznaczają możliwość skorzystania ze zbiorników o dużej pojemności, a co za tym idzie ograniczenie częstotliwości ich regularnego opróżniania (optymalizacja kosztów).

Podziemne śmietniki i ich rodzaje

Podziemne śmietniki dostępne są w naszym asortymencie w kilku bardzo ciekawych wariantach, różniących się między sobą przede wszystkim rodzajem obudowy i zwieńczenia. Wybierając naszą ofertę mogą Państwo skorzystać zarówno z funkcjonalności konstrukcji modeli BAAL BY BOEM lub innowacyjności serii Design Line1.

Podziemne pojemniki na odpady

Baal By BOEM
Zobacz

Ze względu na zróżnicowane możliwości ich wykończenia, oferowane przez nas podziemne pojemniki mogą pełnić funkcję śmietników na odpady komunalne, a także koszy przeznaczonych do segregacji szkła, tworzyw sztucznych lub papieru. Do ich największych zalet należy z pewnością: - oszczędność przestrzeni, - brak konieczności montażu wiaty, - łatwy i higieniczny sposób wrzucania odpadów, - możliwość wyboru systemu opróżniania.

Podziemny pojemnik na odpady DUO (podwójny pilar)

Zrzut ekranu 2015-04-21 o 15.13.38
Zobacz

Model składający się z dwóch naziemnych kiosków wrzutowych, czyli tzw. pilarów oraz oddzielonych od siebie podziemnych pojemników na odpady. Oto jego zalety:

  • - możliwość składowania w wewnętrznych kontenerach dwóch różnych rodzajów odpadów,
  • - malowanie farbą proszkową na dowolny kolor,
  • - ekonomiczność (zarówno ze względu na dużą pojemność ukrytego zbiornika, jak i niewielki rozmiar kiosku wrzutowego).

Podziemne pojemniki i ich zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę pojemniki podziemne do składowania śmieci komunalnych oraz odpadów segregowanych, to małe elementy architektury, które idealnie odnajdują się w przestrzeni miejskiej. Znajdują zastosowanie zarówno na osiedlach mieszkalnych, terenach rekreacyjnych, w parkach, różnego rodzaju przestrzeniach publicznych, a także w gospodarstwach domowych. Dodatkowo każdy ze śmietników może być dopasowany do konkretnych oczekiwań - zarówno pod względem oznakowani pilarów, jak i sposobu opróżniania zbiorników oraz kolorystyki koszy.

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie udzielimy wszelkich informacji i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.